ФК "Ланівці-ОТГ" переміг на виїзді команду з Теофіполя

категорія: Футбол | дата: 24 03 2019

23 березня, учасник першої ліги чемпіонату Тернопільської області ФК "Ланівці-ОТГ" провів черговий спаринг. Наші земляки гостювали на Хмельниччині, де в місті Теофіполь зуміли здобути вольову перемогу – 2:1, повідомляє ФФТО.

Рахунок у першому таймі відкрили господарі поля (1:0). Однак ланівчани не змирилися з таким перебігом подій і в другій 45-хвилинці забивши двічі – святкували перемогу. Перший гол наші земляки забили на 75-й хвилині, коли підловили суперника на контратаці – точним ударом відзначився Михайло Войцещук (1:1). А переможний гол ланівчани забили на 85-й хвилині, коли розіграли до довіреного і Сергій Барва переправляв м’яча вже у порожні ворота (1:2).

"Іскра" (Теофіполь, Хмельницька область) – ФК "Ланівці-ОТГ" – 1:2 (1:0)

ФК "Ланівці-ОТГ" виступав у такому складі: Горліцький М., Теереп В., Теереп А., Чабай С., Талабан І., Смолянський В., Семенишин О., Барва С., Мороз П., Войцещук М. та два гравці на перегляді.