ФК "Тернопіль-ДЮСШ" впевнено переміг ФК "Збараж"

категорія: Футбол | дата: 18 03 2019

17 березня, на тернопільському стадіоні "Топільче" ФК "Тернопіль-ДЮСШ" впевнено переміг ФК "Збараж" – 4:0, повідомляє ФФТО.

Героєм матчу став 20-річний Дмитро Марценюк, який записав на свій бомбардирський рахунок три забитих м’ячі. Молодий півзахисник зумів відзначитися на 45, 63, 69-й хвилинах. Продовжив забивну серію у ФК "Тернопіль-ДЮСШ" Бернард, котрий вразив ворота збаражчан на 74-й хвилині,

ФК "Тернопіль-ДЮСШ" – ФК "Збараж" – 4:0 (1:0)

ФК "Тернопіль-ДЮСШ": Коноба, Оконський, Новачинський, Чопик, Сиротюк, Жига, Брайт, Наконечний, Мостовий, Марценюк, Бернард. На заміну виходили: Собчу, Шкварло, Хавтур, Сентик, Туре, Баб’як, Павлусь, Німаш.

ФК "Збараж": Процик , Конечний, Качор, Хруняк, Була, решта – потенційні новачки, серед яких виділявся ветеран тернопільського футболу, центральний оборонець, 36-річний Андрій Біскуп.

Додамо, що ця перемога муніципалів стала третьою поспіль впродовж шести останніх днів. Підопічні тандему тренерів Андрій Яблонський – Богдан Бучинський зуміли переграти івано-франківське "Прикарпаття" (U-19) – 3:1 та тернопільське ДЮСШ (U-17) – 5:1. До слова, ці суперники на наступну неділю, 24 березня, домовилися провести матч-відповідь.