Хет-трик Бернарда приносить перемогу ФК "Тернопіль-ДЮСШ"

категорія: Футбол | дата: 13 03 2019

Учасник вищої обласної ліги ФК "Тернопіль-ДЮСШ" 11 березня провів черговий спаринг у міжсезонні і здобув першу перемогу. Муніципали святкували вікторію над івано-франківським "Прикарпаттям" (U-19) – 3:1, повідомляє ФФТО.

Героєм зустрічі став Аджей Бернард, котрий протягом 11(!) хвилин першого тайму зумів відзначитися трьома забитими м’ячами (на 10, 17, 21-й хвилинах). До речі, цей футболіст у розташування муніципалів перебрався з ФК "Збараж", де був лідером команди, зігравши в сезоні-2018 на позиції атакувального півзахисника 20 поєдинків, у яких відзначився 10 забитими м’ячами.

ФК "Тернопіль-ДЮСШ" у звітному матчі виступав у такому складі: Коноба, Оконський, Новачинський, Чопик, Сиротюк, Жига, Брайт, Нагірний, Мостовий, Марценюк, Бернард. На заміну виходили: Собчук, Карасьов, Шкварло, Хавтур, Сентик, Туре, Баб’як, Павлусь, Німаш.

Наступний спаринг муніципалів заплановано на неділю, 17 березня. Того дня підопічні тандему тренерів Андрій Яблонський – Богдан Бучинський зустрінуться з ФК "Збараж".