"Бастіон-1427" поступився чемпіону Городенківського району

категорія: Футбол | дата: 05 03 2019

Чемпіон Городенківського району Івано-Франківської області 2018 року – ФК "Перспектив" (с. Рашків) протягом двох днів здобув дві перемоги в спарингах з командами Тернопільської області. Якщо вчора франківці перемогли заліщицький "Дністер" (3:1), то сьогодні, 3 березня, вони були сильнішими за "Бастіон-1427" з Горішньої Вигнанки (Чортківський район) – 4:2, повідомляє ФФТО.

У складі команди з Чортківщини двічі у першому таймі вразив ворота суперника ветеран команди Віктор Цілінський. На 30-й хвилині він пробив точно у "дев’ятку", а на 38-й – м’яч потрапив у сітку від коліна Віктора.

"Бастіон-1427" у звітному матчі виступав у такому складі: Омаров, Лемішко, Гладій, Купило, Захарчук, Присунько, Цілінський, Миронюк, Чинчик, Федорович, Маньовський, Довгалюк. На заміну виходив: Футрик.