"Бастіон-1427" з поразки розпочав підготовку до сезону-2019

категорія: Футбол | дата: 24 02 2019

23 лютого, першоліговий "Бастіон-1427" з Горішньої Вигнанки (Чортківський район) провів перший спаринг у 2019 році. У товариському матчі він на виїзді зустрічався із заліщицьким "Дністром", для якого це був третій цьогорічний спаринг. З рахунком 3:2 перемогу здобули заліщани, повідомляє ФФТО.

У матчі постійно у ролі наздоганяючих були гравці з Чортківщини. Перший гол у їх складі на 20-й хвилині забив Анатолій Миронюк після асисту Віктора Цілінського, другий (56-та хвилина) – гравець на перегляді, якому гольову передачу віддав той ж Цілінський. У переможців всі три голи, два з яких ударом головою, на рахунку досвідченого Богдана Гусляка (16, 22 та 29 хвилини).

"Дністер" (Заліщики) – ""Бастіон-1427"  – 3:2 (3:1)

"Дністер": Баб'як (Кивирига) – Ковалишин, А. Олексів, Р. Левицький (Дикий), Кікіс – Шацький, Гусляк, Пилип’юк, Шутурма – Імангулов, Рябий.

"Бастіон-1427": Довгалюк, Лемішко, Гладій, Цілінський, Лемішко, Миронюк, Ільницький, Чинчик, П’ятничук і два гравці на перегляді. На заміну виходили: Футрик, Паладійчук.