Про нас
увійти | реєстрація

"Агрон-ОТГ" на Меморіалі Юста впевнено перемогу "Сокіл"

категорія: Футбол | дата: 10 02 2019 | переглядів: 393
"Агрон-ОТГ" на Меморіалі Юста впевнено перемогу "Сокіл"

10 лютого, чемпіон Тернопільської області двох останніх років – великогаївський "Агрон-ОТГ" здобув другу перемогу в другому турі на традиційному Меморіалі Ернеста Юста, який проходить на Львівщині. Цього разу наші земляки впевнено перемогли "Сокіл" (Сокільники) –  5:0, повідомляє ФФТО.

Великогаївська команда три гола забила в першому таймі і два – у другому. Рахунок у матчі на 11-й хвилині відкрив Назар Процик, реалізувавши вихід віч-на-віч з голкіпером "Сокола" – 1:0

На 36-й хвилині відзначився новачок "Агрона", центральний півзахисник Валентин Білик (2:0). А перед самою перервою, на 42-й хвилині, вразив ворота суперника атакувальний хав Ян Ковалевський (3:0).

Одразу після відпочинку, на 47-й хвилині, голом відзначився фланговий півзахисник "Агрона" Микола Когут (4:0). А крапку в матчі на 80-й хвилині поставив досвідчений опорний півзахисник Роман Гаврилюк, який з’явився на футбольному полі з лавки запасних (5:0).  

Великогаївський "Агрон-ОТГ" у звітнмоу матчі виступав у такому складі (на фото): Мазур – Андрієшин, Пастернак, Ковалик, Скобляк, Кривобедрий – Білик, Вонс, Ковалевський, Когут – Процик. На заміну виходили: Т. Семенець, Гаврилюк, Лівіцький, Лук’янов, Гурін, Червонецький, Гевчук.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook