Про нас
увійти | реєстрація

Олег Скотецький: "Зоря" виступила навіть краще, ніж сподівалися"

категорія: Футбол | дата: 06 02 2019 | переглядів: 331
Олег Скотецький: "Зоря" виступила навіть краще, ніж сподівалися"

Федерація футболу Тернопільської області продовжує підбивати підсумки футбольного сезону 2018 року. На черзі хоростківська "Зоря", яка зайняла призове друге місце серед колективів першої ліги. До коментаря ми запросили граючого тренера команди Олега Петровича Скотецького.

– Пане Олеже, оцініть виступ "Зорі" в сезоні, що завершився?

– Виступили навіть краще, ніж сподівалися. Десь у душі хотіли поборотися за місце у призовій трійці, але про те, що зможемо у підсумку стати срібними призерами першої ліги, ніхто не мріяв. Це надзвичайно приємно, і я тим дуже задоволений. Позитивного результату вдалося досягнути за рахунок того, що все намагалися робити правильно. До кожного поєдинку підходили з повною відповідальністю – якісно готувалися, детально вивчали опонентів, не було недооцінки суперників.

– Які матчі хоростківської команди були вдалими, а які, навпаки, провальними?

– Якщо брати наші матчі протягом року, звичайно, більше було зустрічей, якими залишився задоволений. До кращих би відніс останній поєдинок фінальної пульки проти чемпіона - ФК "Копичинці" (6:2), перемога в якому принесла хоростківській команді "срібні" нагороди. Також варті уваги поєдинки, в яких ми невдало стартували, однак по ходу ігрового часу показали якісний футбол. Насамперед це гостьові матчі із ФК "Заводське", якому поступалися - 0:2, однак на останніх хвилинах зуміли здобути перемогу - 3:2. І в Скалі-Айві, де місцева команда "Скала-Айва" перемагала - 3:0, однак нам вдалося звести матч до нічиєї (5:5). Що ж до невдалих поєдинків, то такими були матчі із ФК "Вишнівець-2" в останньому турі попереднього етапу (1:3) і гостьова зустріч фінальної пульки проти ФК "Копичинці" (1:4).

– А чи можна було поборотися за чемпіонство?

– Для цього не потрібно було програти вдома ФК "Заводське" (0:1) і тоді б останній поєдинок сезону проти ФК "Копичинці" міг бути "золотим". На жаль, таким він не став…

– Кого з футболістів можете відзначити з найкращої сторони, а хто зіграв не так, як того очікували?

– Ключовими гравцями "Зорі" були: нападник Сергій Олексюк, захисник Андрій Яремчук, у другому колі нас підсилив півзахисник Павло Чорномаз, який показав справжні лідерські якості. Ще би хотів відзначити Богдана Городового, який був найстабільнішим гравцем "Зорі" протягом усього сезону. Якщо хтось показував у одному матчі кращу гру, в другому – зіграв слабше, то Богдан, окрім того, що взяв участь у всіх поєдинках, провів їх на одному високому рівні, без зривів. Натомість більшого чекав від Олега Романа, який перейшов до нас у другому колі з ФК "Заводське"

– Як оцінило керівництво клубу виступ команди?

– Керівництво клубу повністю задоволено нашими виступати в цьому сезоні. З його боку було поставлено тренерському штабу завдання не втратити жодного футболіста з теперішнього складу, натомість точково підсилити дві-три позиції. 

– Оцініть роботу суддівського корпусу?

– Помилки з боку суддів, звичайно, були, не без того, що не зіграв людський фактор, однак якихось упереджених дій з їх боку не побачив. 

– Якою на Ваш погляд була організація самого чемпіонату в першій лізі?

– У мене жодних претензій немає, все відбувалося на високому рівні, матчі проходили вчасно, переносів не було, судді виконували свою роботу кваліфіковано, приймаючи рішення, керівництво федерації радилося з командами плюс постійно розігрувалися призи для вболівальників. Так потрібно продовжувати і не понижувати планку!

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook