Анонс ліги чемпіонів Тернопільщини на 11 листопада

категорія: Футбол | дата: 11 11 2018

Пропонуємо до Вашої уваги анонси матчів заключного, шостого туру Ліги чемпіонів сезону-2018/19, які відбудуться у неділю (11 листопада).

Група "А"

ФК "Дорофіївка" (Підволочиський р-н) – ФК "Заруддя" (Зборівський р-н)

11 листопада. Дорофіївка. Сільський стадіон. 13.00.

Судді: Віталій Буняк (Бережани), Артем Карапетян (Тернопіль), Олег Богач (Тернопіль).

Дискваліфіковані: Денис Барабаш (ФК "Дорофіївка") – Ігор Фредина, Володимир Вовк (обидва – ФК "Заруддя").

У матчі лідерів групи "А", які вже здобули право участі в чвертьфіналі Ліги чемпіонів Тернопільщини визначатиметься переможець групи, котрий при жеребкуванні буде в числі "сіяних". По причині дискваліфікацій, тренери команд не зможуть залучити до гри одразу троє футболістів.

Матч "Колос" (Гаї, Кременецький р-н) – ФК "Конюхи" (Козівський р-н) – не відбудеться. Гості повідомили Федерацію футболу Тернопільської області, що не приїдуть до Гаїв.

0

P.S.: Матч ФК "Дорофіївка" – ФК "Конюхи" (5:0) розглядатиметься на засіданні Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу Тернопільської області.

Група "В"

"Обрій" (Ланівці) – "Мрія" (Сураж, Шумський р-н)

11 листопада. Ланівці. Міський стадіон. 13.00.

Судді: Олег Мімнонов (Тернопіль), Ігор Скуба (Скалат), Андрій Стасюк (Ланівці).

У матчі географічних сусідів визначатиметься аутсайдер групі. Щоб не опинитися на останню позицію господарям достатньо не програти, а гостей задовольнятиме лише перемога.

"Галичина" (Чернихівці, Збаразький р-н) – "Лісма" (Шляхтинці, Тернопільський р-н)

11 листопада. Збараж. Стадіон "Колос". 13.00.

Судді: Андрій Гах (Тернопіль), Андрій Ющишин (Тернопіль), Володимир Ясюченя (Тернопіль),

Центральний матч групи "В" всього турніру має стати окрасою ігрового дня. Команди достойні одна одної, які вже здобули право участі в чвертьфіналі, демонструють гостро атакувальний футбол, який має принести естетичне задоволення вболівальникам, які прийдуть на збаразький стадіон "Колос". Гостей влаштує і нічия, але підопічні Миколи Возного завжди націлені на перемогу, тому в оборонний футбол грати точно не будуть. Господарі ж намагатимуться реабілітуватися за дошкульну поразку в першому колі.

3

P.S.: Рішенням КДК від 6.11.2018 р. у матчі "Мрія" – "Галичина" (2:2), господарям за участь дискваліфікованого гравця зараховано технічну поразку (0:3).

Група "С"

"Рома" (Підгайчики, Теребовлянський р-н) – "Говерла" (Дубівці, Тернопілький р-н)

11 листопада. Підгайчики. Сільський стадіон. 11.00.

Судді: Ігор Гарас (Бережани), Ігор Брик (Чортків), Володимир Федунець (Тернопіль).

Єдиний матч ігрового дня в якому визначатиметься володар останньої, восьмої путівки до чвертьфіналу Ліги чемпіонів. В очному матчі колективи з Теребовлянського та Тернопільського районів мають продемонструвати гру, яка буде достойна участі в наступній стадії змагань. "Ромі", щоб грати у весняній частині Ліги чемпіонів потрібно тільки перемога, а "Говерлі" треба сьогодні не програти і тоді вона матиме честь представляти свій район у чвертьфіналі.

"Оріон" (Григорів Монастириський р-н) – "Нива" (Городниця Гусятинський р-н)

11 листопада. Григорів. Сільський стадіон. 13.00.

Судді: Володимир кацан (Бучач), Денис Кіцкай (Бучач), Арсен Кордівський (Бучач).

Матч лідера і аутсайдера групи "С" не має турнірного значення, адже команди вже не поміняють свого місця в турнірній таблиці. Однак можна не сумніватися, що господарі матимуть бажання грюкнути дверима перед домашніми глядачами, натомість "Нива" захоче продовжити свою безпрограшну серію до шести матчів.