У обласному студентському дербі перемогли кременчани

категорія: Футбол | дата: 09 11 2018

7 листопада, в 6-му турі чемпіонату України серед студентів на Тернопільському міському стадіоні відбулося так зване обласне студентське дербі між командами ТНЕУ та ФК "Кременець-Академія". Гості були сильнішими – 3:0, повідомляє ФФТО.

Вже в першому таймі було вирішено долю матчу. В перші 45-ть хвилин гри студенти з Кременця забили всі три голи. Спершу на 11-й хвилині відзначився Сергій Федорук, а згодом дублем "вистрелив" нападник ФК "Кременець-Академія" Дмитро Галадей (18, 34 хвилини).

Команди виступали в таких складах:

ТНЕУ: Чернятинський (Коцій, 46), Німаш (Шкварло, 46), Фарботняк, Оконський,

П. Кривий, Жига, Тоуре, Білик (Аршинов, 62), Коник (Лаврик, 46), Проців (Гром’як, 63), Шергей (Павлусь, 46).

ФК "Кременець-Академія": Горнік (Луб’янецький, 89), Сайчук, Є. Щербатюк, Антосюк, Фесовець (Радчук, 86), Кривобедрий, А. Понєдєльнік, О. Понєдєльнік, Бідний (Бадиляка ,70), Федорук (Томич, 46), Галадей (Корзун, 82).

В ще одному матчі 6-го туру ФК "Тернопіль-Педуніверситет" в Кам`янці-Подільському зустрічавсь із студентами місцевого національного університету імені Івана Огієнка. Вже з 19-й хвилини зустрічі тернополяни залишились в меншості, за другу жовту картку був вилучений Тарас Мороз. Незважаючи на це, протягом всієї гри територіальна та ігрова перевага була на стороні тернопільських футболістів. Чудову нагоду для взяття воріт не використав Дмитро Познанський, якому саме того виповнилось 23 роки. Назагал у цій грі оборона взяла верх над атакою – нічия 0:0.