У гусятинському дербі переміг ФК "Копичинці"

категорія: Футбол | дата: 09 10 2018

7 жовтня у центральному матчі 3-го туру фінальної частини першої ліги чемпіонату Тернопільської області в гусятинському дербі ФК "Копичинці" на домашньому стадіоні переміг хоростківську "Зорю" – 4:1, повідомляє ФФТО.

Рахунок вже на 5-й хвилині відкрив капітан копичинецької команди Ігор Сливка. Він майстерно перекинув м’яча через стінку складену з гравців "Зорі" і поцілив у ближній кут воріт (1:0).

Ближче до завершення першого тайму господарі відзначилися вдруге. Прохід по правому краю Івана Городинського завершився передачею на Володимира Леська. Нападник копичинецької команди прийняв м’яча, продавав оборонця і точно пробив під самісіньку дальню стійку (2:0).

Героєм другого тайму став центральних оборонець ФК "Копичинці" Владислав Сороцький. Спершу від ударом головою замкнув дальню стійку після флангової подачі (3:0), а згодом точним ударом з близької відстані завершив подачу з кутового (4:0). І коли вже закінчувався компенсований час гості отримали право на пробиття пенальті, яке реалізував найдосвідченіший гравець "Зорі" Павло Чорномаз (4:1).

Зауважимо, що матч двох найсильніших аматорських команд Гусятинського району зібрав рекордну для нинішнього сезону глядацьку аудиторію – 1600 вболівальників стали свідками цього захоплюючого поєдинку.

ФК "Копичинці" – "Зоря" (Хоростків) – 4:1 (2:0)

7 жовтня. Копичинці. Стадіон "Надія". 1600 гл. +17 град.

Судді: Віталій Буняк (Бережани), Ігор Брик (Чортків), Володимир Кацан (Бучач).

Спостерігач арбітражу: Олександр Найко (Тернопіль).

ФК "Копичинці": Марченко, Наталюк (Хомишин, 51), В. Сороцький, Гондз, Сагайдак (М. Куріцький, 63), Ватраль, Сливка-к, О. Никеруй (С. Куріцький, 46), І. Сороцький (Клак, 77), Городинський (Н. Мороз, 80), Леськів.

"Зоря": Дробний (Поліщук, 90+4), Диняк, Рикуник, Яремчук, Скотецький-к, Дроздовський (Побережник, 88), Чорномаз, Городовий, Кухарук (Веселовський, 79), Роман (Ландяк, 74), Олексюк.

Голи: Ігор Сливка (5), Володимир Леськів (39), Владислав Сороцький (54, 70), Павло Чорномаз (90+5, з пен.).

Попереджені: В. Гондз (64), Р. Ватраль (90+1) – Т. Рикуник (56), Б.Городовий (74), Н. Веселовський (90+1).