ФК "Тернопіль-ДЮСШ" розгромно постився "Агробізнесу"

категорія: Футбол | дата: 29 09 2018

26 вересня, на стадіоні в парку Топільче, відбулась товариська зустріч між ФК "Тернопіль-ДЮСШ" та волочиським "Агробізнесем".

Початок зустрічі був досить рівний, команди створювали по черзі не безпечні моменти, проте до середини першого тайму більш майстерніші гравці гостей захопили ініціативу і на 20-й хвилині заробили пенальті. Голкіпер тернополян збив Богдана Семенця. До одинадцятиметрового підійшов Юхимович, який точно пробив в ствір воріт. Через вісім хвилин на побачення з голкіпером господарів знову вийшов Семенець, цього разу йому вдалось забити – 0:2. До завершення першого тайму рахунок вже не змінився.

В другому таймі "Агробізнес" повністю оновивши склад з перших хвилин захопив ініціативу, господарі не встигали за швидкими флангами, що привело до ще чотирьох голів, в яких відзначився Слотюк. Фінальний свисток арбітра зафіксував розгромний рахунок тернополян – 0:6.