Тернополяни – чемпіони України серед ветеранів

категорія: Футбол | дата: 20 09 2018

Одразу шестеро тернополян стали чемпіонами України серед ветеранів (35+ років) у складі волочиського "Агробізнесу", повідомляє ФФТО.

До складу команди з Хмельниччини ввійшли тернополяни – Михайло Забитівський, Віктор Кучерас, Ігор Бадло, Сергій Богородіченко, Автанділ Гвіанідзе та Богдан Іванців.

Вирішальний етап першості України відбувся в Бучі Київської області. В півфіналі "Агробізнес" переміг чернігівську "Десну" – 2:0, а фінальний матч з криворізьким "Ветераном" завершився внічию – 3:3, та все ж у серії пенальті влучнішими були ветерани "Агробізнесу". У вирішальному поєдинку два з трьох голів на рахунку тернополян – рахунок на 5-й хвилині відкрив Богдан Іванців, а третій гол на 34-й хвилині забив Автанділ Гвіанідзе.