Клас "ОДЕКа" виявився вищим за "Збруч-Агробізнес"

категорія: Футбол | дата: 14 09 2018

В першому матчі 1/16 фіналу аматорського кубка України підволочиський "Збруч-Агробізнес" на домашньому стадіоні поступився "ОДЕКу" з Оржева (Рівненська область) – 1:4, повідомляє ФФТО.

Рахунок у матчі відкрили досвідчені гості. Однак господарі зусиллями кращого бомбардира Дмитра Познанського зуміли ще до перерви рахунок зрівняти. Точним виявився удар головою у падінні. Та все ж у другому таймі клас гравців "ОДЕКа" виявився вищим, які зуміли ще тричі вразити ворота "Збруча", не пропустивши у власні – жодного.

Підволочиський "Збруч-Агробізнес" виступав у такому складі: Коцій, Ясніцький, Донець, Миронюк, Кубик-к, Малащук, Коза (Копцюх, 77), Бурбела (Даньків, 77), Ємаєв (Римар, 62), Михайло Паюк (Гаврилюк, 46), Познанський.

Матч-відповідь між цими командами відбудеться наступної середи, 19 вересня. В цьому поєдинку господарем поля вже буде "ОДЕК" (Оржів).