"ДСО-Поділля" впевнено перемогло ФК "Вишнівець"

категорія: Футбол | дата: 05 09 2018

2 вересня, у єдиному поєдинку 12-го туру вищої ліги чемпіонату Тернопільської області команда "ДСО-Поділля" з Тернопільського району впевнено обіграла на виїзді доволі "міцний горішок" – ФК "Вишнівець" – 4:1.

Матч розпочався без розвідки і до 12-ї хвилини команди на двох відзначилися трьома м’ячами. Спершу вразив ворота нападник гостей Ігор Швець, котрий ударом головою завершив навісну передачу з кутового Валентина Білика (0:1). За п’ять хвилин вихід віч-на-віч реалізував Станіслав Скибіцький (0:2). Майже одразу після удару з-за меж штрафного майданчику, невпевнено зіграв голкіпер "ДСО-Поділля" Олександр Чернятинський і вишнівчанин Євген Корецький добив м’яча у ворота (1:2).

У перерві граючий тренер "ДСО-Поділля" Андрій Гринченко провів з підопічними серйозну профілактичну бесіду і вони вже не дозволили суперникам практично нічого створити біля власних воріт, натомість самі двічі відзначилися. В одному випадку Ігор Швець пройшов по флангу і не зближуючись з голкіпером ФК "Вишнівець" Віталієм Марківим потужно пробив без шансів для опонента (1:3). І, насамкінець, після багатоходової комбінації, точним ударом метрів з 11-ти відзначився Валентин Білик (1:4).

***

ФК "Вишнівець" – "ДСО-Поділля" (Тернопільський район) – 1:4 (1:2)

2 вересня. Вишнівець. СК "Вишнівець". 250 гл. +25 град

Судді: Андрій Гах (Тернопіль), Ігор Скуба (Скалат), Іван Сокіл (Тернопіль).

Спостерігач арбітражу: Олександр Найко (Тернопіль).

ФК "Вишнівець": Марків, Баб’як, Є. Щербатюк-к, Сайчук (Старушкевич ,15), Ніколайчук, Преварський, Марценюк (Загоруйко, 15, Фесовець, 52), Корецький (О.  Понєдєльнік, 72), Корзун (Залужний, 83), Михайленко (Томич, 77), Галадей.

"ДСО-Поділля": Чернятинський, Кормило-к (Дорофей, 80), Андрій Гринченко, Скобляк (Лема, 66), Алексевич, Білик Вітович, Капелян (Мищишин, 69), Скибіцький (Головко, 72), Шелія (Левчик, 68), Швець (Тригуба, 76).

Голи: Ігор Швець (6, 57), Станіслав Скибіцький (11), Євген Корецький (12), Валентин Білик (70).

Попереджені: немає.