ФК "Копичинці" на класі переміг ФК "Мельниц"

категорія: Футбол | дата: 30 08 2018

Лідер групи "А" першої ліги чемпіонату Тернопільської області ФК "Копичинці" без особливих проблем переміг у гостях ФК "Мельниця" з Мельниця-Подільської – 5:1, повідомляє ФФТО.

Долю зустрічі було вирішено вже в першому тайму, коли його старті двічі відзначився Володимир Лськів. А загалом у першій 45-хвилин гри гості вразили ворота господарів чотири рази.

Після відпочинку команди забили у ворота одна одної по голу і з рахунком 5:1 завершився цей поєдинок. Відзначимо появу в складі ФК "Копичинці" братів Ігоря та Владислава Сороцьких, які після місячної перерви повернулися до стану копичинецької команди. Більше того, Ігор Сороцький у першому ж поєдинку відзначився забитим голом.

ФК "Мельниця" (Мельниця-Подільська) – ФК "Копичинці" – 1:5 (0:4)

26 серпня. Мельниця-Подільська. Селищний стадіон. 400 гл. +29 град.

Судді: Володимир Пиндиківський (Бучач),Володимир Кацан (Бучач), Дмитро Кіцкай (Бучач).

Спостерігач арбітражу: Василь Заторський (Тернопіль).

ФК "Мельниця": Гуцуляк, Підгірняк (Харченко, 48), Дем’ян, М. Щерб’як-к, В. Романишин, Лук’янчук Мандрук, Ткачик (Ковальчук, 84), В. Щерб’як (Приймак,65 ), М. Романишин, Я. Козар.

ФК "Копичинці": Марченко (В. Б. Черниш, 60), Наталюк, В. Сороцький, Гондз (М. Куріцький, 55), Хомишин, Ватраль-5, О. Никеруй, І. Сороцький, С. Куріцький, Городинський (Сагайдак, 57), Леськів (Н. Мороз, 55).

Голи: Володимир Леськів (10, 13), Іван Городиський (16), Ігор Сороцький (43), Роман Ватраль (54, з пен), Максим Щерб’як (81).

Попереджені: немає.