"Нива" розібралась з "Бережанами"

категорія: Футбол | дата: 29 08 2018

28 серпня, у товариському матчі футбольний клуб "Нива" обіграв ФК "Бережани" з рахунком 5:0.

Матч відбувся на спортивно-тренувальній базі клубу "Ватра".

Переможний почин поклав у середині першого тайму Ігор Олексієнко. Новачка "Ниви" Миколу Темнюка суперник жорстко зустрів метрів за 20 до воріт. Штрафний бездоганно реалізував Олексієнко, взазивши дев'ятку чужих воріт.

За декілька хвилин до свистка на перерву дебютним голом у складі команди відзначився сам Микола Темнюк. Після флангової подачі від Залізняка, форвард головою розстріляв ворота "Бережан".

Відзначимо, що суперники у першому таймі теж створили два потенційно гольові моменти. У першому з них м'яч влучив у стійку, а у другому з пустих воріт його виніс захисник.

Після перерви дублем відзначився Олексій Литовченко. Спершу від обіграв декількох захисників та потужним ударом пробив голкіпера. Згодом Литовченко зумів обікрасти воротаря "Бережан" та провести четвертий м'яч.

Точку у матчі поставив Темнюк, який розібрався у штрафному майданичку гостей та вразив дальній кут.