У тернопільському дербі в аматорській лізі переміг "Агрон"

категорія: Футбол | дата: 29 08 2018

У 4-му туру аматорського чемпіонату України відбулося тернопільське дербі. 26 серпня, у Великих Гаях зустрілися місцевий "Агрон" та ФК  "Тернопіль-ДЮСШ". Більш досвідченіша команда з Великогаївської громади здобула комфортну за рахунком перемогу – 3:0, повідомляє ФФТО.

Хоча вибороли її гравці "Агрону" не просто. Перше взяття воріт молодої команди з  Тернополя сталося лише наприкінці першого тайму, коли Назар Процик реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером ФК "Тернопіль-ДЮСШ" Денисом Чесановським (1:0).

У другому таймі за фол на Назару Процику арбітр призначив пенальті, яке реалізував досвідчений Ігор Вонс (2:0). А через дві хвилини відзначився Тарас Семенець, котрий з позиції правого нападника, поцілив низом у дальній від голкіпера кут воріт (3:0). До речі, Семенець, кількома хвилинами перед забитим голом вийшов на футбольне поле з лавки запасних.

Після цієї поразки ФК "Тернопіль-ДЮСШ" з одним очком і далі перебуває на 9-й позиції турнірної таблиці (з 11-ти команд-учасниць). "Агрон" з ФК "Ужгород" мають по 4 залікових очки і ділять 6-7 місця, а на восьмій позиції перебуває ще одна команда з Тернопільщини – чортківський "Кристал" (3 очка).