Команда Байковецької ОТГ – чемпіон Спортивних ігор Тернопільщини!

категорія: Футбол | дата: 27 08 2018

25 серпня, в Великих Гаях відбувся фінал Спортивних ігор Тернопільщини 2018 року. У футбольній програмі за титул найсильнішої команди області змагалися команди Байковецька ОТГ та збірна Козівського району.

Незважаючи на те, що після першого тайму, завдяки голу Тараса Шимоновича, в рахунку повели козівчани (1:0), загальну перемогу здобули футболісти Байковецької об’єднаної громади. У другому таймі вони відзначилися трьома голами, не пропустивши у власні жодного. Дубль на рахунку Івана Ясенка (нападник "Лісми" з Шляхтинців – переможець Ліги чемпіонів Тернопільщини-2017/18), ще один м’яч написав на свій рахунок Володимир Грабчак (у чемпіонаті області виступає за "Колос" Зборів).

До слова, у складі переможців виступали два гравці – Валентин Білик та Артем Вітович, які вчора, 24 серпня, в складі "ДСО-Поділля" здобули кубок Тернопільської області 2018 року, при чому зуміли в тому матчі відмітитися забитими голами.

Збірна Козівського району – Байковецька ОТГ – 1:3 (1:0)

25 серпня. В. Гаї. Сільський стадіон. 70 гл. 29 град.

Судді: Олег Когут (Тернопіль), Олег Мімнонов (Тернопіль), Михайло Брик (Чортків).

Збірна Козівського району: Рогаль, Мартинюк, Алексевич, Крупа, Ватраль, Т. Шимонович (Й. Репела, 75), Я. Мельник (Д. Репела, 54), Бобко (Гром’як, 75), Сорочан, М. Мельник, Скобляк.

Байковецька ОТГ: Мацюх, О. Агрес, Бутрин, Льошка, Дольний (Стець, 74), В. Грабчак, Білик, Федорчук (Я. Агрес, 81), Капелян, Ясенко, Вітович.

Голи: Тарас Шимонович (25), Володимир Грабчак (51), Іван Ясенко (52, 71).

Попередженні: П. Бутрин (60), В. Льошка (77).