ФК "Вишнівець" переміг учасника аматорського чемпіонату України

категорія: Футбол | дата: 23 08 2018

Середняк вищої обласної ліги ФК "Вишнівець" скориставшись паузою в чемпіонаті Тернопільщини 22 серпня провів спаринг з учасником аматорського чемпіонату України – ФК "Хмельницький". Виїзний поєдинок для нашої команди завершився перемогою – 3:2.

У першому таймі наші земляки забили тричі і пропустили у свої ворота лише одного разу. Ще раз вишнівчани дозволили супернику вразити власні ворота після перерви. Голами у ФК "Вишнівець" відзначилися: Микола Корзун, гравець та перегляді та одного разу хмельничани забили у власні ворота.

ФК "Вишнівець" у Хмельницькому виступав у такому складі: Марків – Бондарук, Ніколайчук, Є. Щербатюк, Школяр – Жук, Михайленко, Вітерук, Марценюк – Новосад, гравець на перегляді. На заміну виходили: Бутковський, Іщик, Томич, Старушкевич, Корзун.