ФК "Тернопіль-ДЮСШ" постувся ФК "Малинськ"

категорія: Футбол | дата: 22 08 2018

19 серпня, у рамках 3-го туру чемпіонату України серед аматорів ФК "Тернопіль-ДЮСШ" у виїзному матчі поступились ФК "Малинськ" – 0:2.

"Хоч команда гостей і представляла ДЮСШ, але насправді це цікаві футболісти, які вміють грати в футбол. Тож я вдячний нашим гравцям, які всі 90 хвилин виконували свою роботу й досягнули потрібного результату", – відзначив Богдан Самардак. Ще в першому таймі у господарів було мінімум три стовідсоткові шанси – відразу після розіграшу м’яча в центрі поля міг забивати Онищук, затим реальні шанси мали Брикса та Єременко.

Вже у другому таймі Брикса ледве не витиснув максимум із відскоку. Згадалася тут, можливо, відсутність дискваліфікованого Корольчука – хоча двохметровий форвард забиває небагато, але зазвичай допомагає команді скидками та виграною боротьбою… Однак у підсумку на підмогу атакувальним гравцям прийшли оборонці. Спершу на кутовий від Єременка прийшов Роман Воробей і виявився найспритнішим після відскоку – 1:0.

А за п’ять хвилин простріл активного Онищука перервала рука суперників. Призначений пенальті впевнено реалізував Олександр Гергелюк – 2:0. Цього вистачило для здобуття трьох очок.

ФК Малинськ — ФК Тернопіль-ДЮСШ — 2:0

Голи: Воробей, 54, Гергелюк, 60 (пен.)

Малинськ: Балаушко, Лойко, Воробей, Гергелюк, Луцюк (Скоцький, 65), Проневич, Савицький, Штандер (Кір’ях, 65), Онищук (Корнійчук, 75), Єременко (Мичко, 75), Брикса (Гайдучик, 65). Запасні: Шепель, Фокін. Головний тренер: Самардак Богдан.

Тернопіль: Собчук, Фарботняк, Новачинський (Хавтур, 80), Чопик, Сиротюк (Оконський, 43), Проців, Мостовий, Довгунь (Лаврик, 65), Жига (Німаш, 83), Кравець (Павлусь, 75), Бенжамін (Гром’як, 80). Запасний: Коноба. Головний тренер: Яблонський Андрій.

Джерело: sportarena.com