ФК "Козова" та "Збруч-Агробізнес" переможця не виявили

категорія: Футбол | дата: 14 08 2018

12 серпня на Тернопільщині стартувала вища ліга чемпіонату області. В одному з матчів 10-го туру зустрілися ФК "Козова" та підволочиський "Збруч-Агробізнес". Господарі поля намагалися реабілітуватися за велику поразку у першому колі (2:7), однак перемогти молодого, але непоступливого суперника козівській команді не вдалося. Фінальний свисток арбітра матчу зафіксував нічию – 1:1.

Рахунок наприкінці першого тайму відрили гості. Досвідчений Андрій Донець (головний тренер волочиського "Агробізнесу") відзначився точним ударом зі штрафного після порушення правил оборонцями ФК "Козова" на атакувальному півзахиснику "Збруч-Агробізнес" Богдану Козі (0:1).

Господарі поля відігралися в другому таймі, маючи на одного гравця більше (за друге попередження з поля було вилученого молодого Назара Гаврилюка). Нападник ФК "Козова" Юрій Сорочан, який повернувся до козівської команди з "ДСО-Поділля", перекинув м’яча через оборонця "Збруча" Ігоря Копцюха,  партнери по захисту не дограли епізод і досвідчений форвард відзначився забитим голом (1:1).

ФК "Козова" – "Збруч-Агробізнес" (Підволочиськ) – 1:1 (0:1)

12 серпня. Козова. Стадіон "Колос". 150 гл. +20 град.

Судді: Володимир Ясюченя (Тернопіль), Роман Островський (Тернопіль), Іван Сокіл (Тернопіль).

Спостерігач арбітражу: Олександр Циганков (Тернопіль).

ФК "Козова": Северин, Данилюк, Павелко, Фрейнак (Клочак, 70), Р. Гаварилюк, Костів, Глухан, Репела (Карабін, 46), Бобко (Я. Мельник, 56), Мартинюк-к (Молінський, 67), Сорочан.

"Збруч-Агробізнес": Глушка (Ємаєв, 46), Приян, Когут, Ясніцький, Н. Гаврилюк, Коза, Миронюк, Малащук, Копцюх, Донець, Познанський,

Голи: Андрій Донець (43), Юрій Сорочан (75).

Попереджені: М. Павелко (45+1), А. Малащук (45+1), Н. Гаврилюк (53), А. Фрейнак (70), А. Когут (71), А. Донець (72), Ю. Клочак (88).

Вилучений: Н. Гаврилюк (55, друге попередження).