"Бастіон" та ФК "Мельниця" зіграли в результативну нічию

категорія: Футбол | дата: 08 08 2018

5 серпня у Горішній Вигнанці у рамках 12-го туру першої обласної ліги (група "А") місцевий "Бастіон-1427" зустрічався з ФК "Мельниця" з Мельниця-Подільської. Цікавий поєдинок завершився результативною нічиєю – 3:3, повідомляє ФФТО.

У першому таймі значно цікавіше виглядали гості (на фото), які власне відзначилися двома забитими м’ячами. Перший гол ФК "Мельниця" забив після помилки центрального півзахисника господарів у районі 11-ти метрів. Вправно в ситуації зорієнтувався півзахисник гостей Микола Лук’янчук (0:1). Буквально за хвилину з кута штрафного майданчику злету в дальній кут поцілив Ярослав Козар, збільшивши перевагу ФК "Мельниця" до двох м’ячів (0:2).

На початку другого тайму після подачі зі штрафного ударом головою відзначився гравець "Бастіона" Василь Лемішка (1:2). Гості знову повернули статус-кво після влучного удару зі штрафного Андрія Демяна (1:3). Однак господарі не склали руки і зуміли не лише скоротити рахунок, а й його вирівняти. В першому випадку активність Павла Ткачука призвело до гола (2:3), а в другому Богдан Чинник майстерно виконав штрафний удар (3:3).

"Бастіон-1427" (Горішня Вигнанка) – ФК "Мельниця" (Мельниця-Подільська) – 3:3 (0:2)

5 серпня. Горішня Вигнанка. Сільський стадіон. 250 гл. +29 град.

Судді: Владислав Русанюк (Тернопіль), Олег Мімнонов (Тернопіль), Віталій Чорній (Борщів).

Спостерігач арбітражу: Богдан Трач (Тернопіль).

"Бастіон-1427": Цілінський, В. Лемішка, Гаєвський, Ткачук, Вітів (Басістий, 31), Чинчик, Юрків (П'ятничук, 76), Миронюк-к, Присяжний (Павлик, 46, Турчак, 75), Луцишин, Кульчицький.

ФК "Мельниця": Гуцуляк, Сорохман (В. Романишин, 61), В. Козар, Я. Козар, М. Щерб’як-к, Дем’ян, Пиняк, Ткачик, Мандрук, Лук’янчук, Антонійчук (Ковальчук, 73).

Голи: Микола Лук’янчук (34), Ярослав Козар (35), Василь Лемішка (48), Андрій Демян (52), Павло Ткачук (56), Богдан Чинчик (61).

Попереджений: А. Демян (53).