У борщівському дербі перемогла "Скала-Айва"

категорія: Футбол | дата: 02 08 2018

У рамках 11-го туру групи "А" першої обласної ліги відбулося борщівське обласне дербі. ФК "Мельниця" з Мельниця-Подільської на власному полі приймав "Скалу-Айва" зі Скали-Подільської. Цікавий та безкомпромісний поєдинок завершився перемогою гостей – 4:2.

Рахунок у матчі відкрив Олександр Бондаренко, котрий замкнув дальню стійку після передачі з правого краю Сергія Онуфрейчука (0:1). Той ж Бондаренко наприкінці першого тайму подвоїв перевагу гостей, вийшовши віч-на-віч з голкіпером ФК "Мельниця" Віталієм Романишиним і елегантно перекинувши м’яча через нього (0:2)

Щойно розпочався другий тайм, як господарі рахунок скоротили. Микола Лук’янчук прорвався по центру між центральними оборонцями "Скали-Айва" і влучно пробив повз голкіпера Андрія Прийдуна (2:1). В середині другого тайму господарі рахунок зрівняли. Гол вийшов просто шедевральним. Після подачі кутового, гості відбили м’яча, але той відскочив недалеко і Ярослав Козар перебуваючи під кутом до воріт, ударом через себе поцілив у дальній від голкіпера кут (2:2).

Та все ж гості, яким перемога була потрібна, як повітря, зуміли наприкінці матчу вирвати перемогу. Спершу після передачі з лівого краю Ростислава Морозова, Владислав Тимощук зігравши на випередження, вивів свою команду вперед (2:3). А згодом вже сам Морозов пройшов по краю і точно пробив у дальній кут воріт (2:4)…

ФК "Мельниця" (Мельниця-Подільська) – "Скала-Айва" (Скала-Подільська) – 2:4 (0:2)

29 липня. Мельниця-Подільська. Селищний стадіон. 428 гл. +26 град.

Судді: Олег Когут (Тернопіль), Олег Мімнонов (Тернопіль), Олег Богач (Тернопіль).

Спостерігач арбітражу: Вадим Маслій (Тернопіль).

ФК "Мельниця": В. Романишин, М. Щерб’як-к, Дем’ян, Я. Козар, В. Козар, Тустановський, Лук’янчук, В. Щерб’як (М. Романишин, 67), Мандрук (Ковальчук, 46), Червогоградський (Підгірняк, 88), Антонійчук.

"Скала-Айва": Гаращук (Прийдун, 46), Кеня-к, Онуфрейчук, Клапоущак, Муляр, Чепесюк (Катеренчук, 88), Морозов, Тимощук, Зубик, Бондаренко (Різничок, 88),, Чеснік.

Голи: Олександр Бондаренко (8, 41), Микола Лук’янчук (46), Ярослав Козар (73), Владислав Тимощук (84), Ростислав Морозов (85).

Попереджені: М. Щерб’як (5), І. Клапоущак (6), В. Козар (79).