ФК "Вишнівець-2" переміг оновлений "Гірник"

категорія: Футбол | дата: 01 08 2018

29 липня ФК "Вишнівець-2" підсилений кількома гравцями основної команди доволі впевнено переміг новосілківський "Гірник" (5:0) у рамках 11-го туру групи "Б" першої обласної ліги.

Господарі поля відкрили рахунок у середині першого тайму. Михайло Вітерук біля лівої бровки обіграв двох оборонців "Гірника", змістився вправо і завдав потужного, а головне точного удару під праву стійку (1:0). Ближче до завершення першого тайму лівий півзахисник ФК "Вишнівець-2" Тарас Бадиляка обіграв одразу двох опікунів і низом пробив під самісіньку штангу, ближню для голкіпера гостей Юрія Чуби (2:0).

У другому таймі першим голом відмітився Сергій Чабай, який ударом головою вразив ворота суперників, вдало зорієнтувавшись після відскоку (3:0). Далі за  справу взявся штатний виконавець стандартів вишнівецької команди Михайло Вітерук. Господарі отримали право на пробиття штрафного удару. До воріт було метрів 19-ть по діагоналі з правої сторони карного майданчика. Не допомогла голкіперу і стінка з трьох гравців "Гірника". Обвівши стінку м’яч залетів у дальній від кіпера кут воріт (4:0). І останнім у матчі відзначився знову Тарас Бадиляка після потужного удару з-під захисника (5:0)…

ФК "Вишнівець-2" – "Гірник" (Новосілка) – 5:0 (2:0)

29 липня. Вишнівець. СК "Вишнівець". 300 гл. +27 град.

Судді: Володимир Кацан (Бучач), Дмитро Кіцкай (Бучач), Денис Кіцкай (Бучач).

Спостерігач арбітражу: Едуард Карапетян (Тернопіль).

ФК "Вишнівець-2": Горліцький (Луб’янецький, 87), Лисий-к, Є. Щербатюк, Гарбуз, Чабай, Дідик, Бадиляка, Галадза (Барва, 73), Вітерук, Косінський (Лукащук, 68), Галадей.

"Гірник": Чуба (Швець, 80), Колцуняк (Леськів, 71), Федун, Федак, Барановський (Слободян, 63), Тихоліз-к (А. Гладиш, 70), Гапанович, Колісник (Савчук, 40), Мазурик (Олійник, 81), Хромих (Крупа, 57), Буряк.

Голи: Михайло Вітерук (23, 75), Тарас Бадиляка (39, 85), Сергій Чабай (61).

Попереджені: М. Вітерук (73), В. Федак (75), А. Гладиш (90+1).

Вилучений: М. Вітерук (81, друге попередження).