Тернопільська "Нива" програла "Буковині" у домашній грі

категорія: Футбол | дата: 01 08 2018
У другому турі друголігової першості України тернопільська "Нива" поступилася "Буковині" з Чернівців 0:2.

Це був перший мат нашої команди на Центральному міському стадіоні Тернополя після трьохрічної перерви.

На 24 хвилині зустрічі м’яч опинився у воротах "Ниви". Штрафний з правого флангу виконував буковинець Руслан Луцик, гравець тернопільської команди зумів головою вибити м’яча зі штрафного майданчику. Зрештою, м’яч потрапив до Романа Кузіва, який і завдав влучного удару.

Під завісу першого тайму "Буковина" отримала чисельну перевагу. З поля вилучили капітана "Ниви" Костянтина Пікуля.

Як ми вже повідомляли, Капітан футбольного клубу "Нива" (Тернопіль) Костянтин Пікуль отримав глибокі порізи правої руки підчас дебютного матчу нашого клубу у цьогорічному чемпіонаті.

На 76 хвилині гри атака за участю Антона Батрака та Євгена Заїченка завершилася результативними діями Александру – Васілє Мунтяна, який вийшов на заміну.

"Буковина" святкувала перемогу з рахунком 2:0.

Джерело: Тернополяни