Дубль Галадея приніс перемогу ФК "Вишнівець-2"

категорія: Футбол | дата: 25 07 2018

У центральному матчі 10-го туру групи "Б" першої обласної ліги зустрілися команди, які мріють потрапити до фінальної частини першої ліги. Матч був цікавий та тримав у напрузі глядачів до останніх хвилин. У підсумку вольову перемогу здобула команда з Вишнівця.

Господарі поля першими відкрили рахунок і з мінімальною перевагою "Арсеналу" команди пішли на перерву. Після розіграшу штрафного "канонір" Володимир Федьків виконав прострільну передачу з правого флангу атаки, а Сергій Коваль її замкнув – ніхто з оборонців ФК "Вишнівець-2" не прикрив передньої стійки (1:0).

Та все ж навіть нічию господарям втримати не вдалося. Героєм матчу став нападник вишнівецької Дмитро Галадей (на фото). Спершу він отримавши передачу справа, накрутив захисника і з гострого кута поцілив у рамку воріт (1:1). А незадовго, після передачі Анатолія Лукащука, Галадей уже змістившись з лівого краю атаки ближче до центру, перекинув м’яча через захисника та потужно пробив попід саму стійку (1:2)…