"Лан" здобув дві перемоги поспіль

категорія: Футбол | дата: 04 09 2011

Завдяки двом перемогам поспіль "Лан" із Великої Березовиці піднявся на четверту сходинку чемпіонату Тернопільського району з футболу.

У неділю, 28 серпня, відбувся черговий тур у першій лізі чемпіонату Тернопільського району з футболу. У смт Велика Березовиця зустрічалися команди "Лан" та "Агрон" із Товстолуга. Вже у першому таймі господарі поля довели свою відверту перевагу та забили у ворота товстолузького колективу чотири голи. Двічі відзначилися гравці "Лану" Віктор Мних та Олег Рожук.

Закріпили свою перевагу футболісти із Великої Березовиці вже по перерві. Красивим та, головне, точним ударом із дальньої дистанції відзначився захисник "Лану" Тарас Бородай. Остаточну крапку в зустрічі поставив капітан команди господарів Олег Рожук, який встановив остаточний рахунок у матчі - 6:0. Сам же капітан команди став автором хет-трику та був визнаний кращим гравцем матчу. Після завершення зустрічі Олегу Рожуку вручили приз як кращому гравцеві.

Також хочеться відзначити і захисну лінію команди "Лан", завдяки якій у "Агрону" не було шансів вразити ворота опонента. Надійно в захисті відіграли два Володимири - Олійник та Левіцький.

Наступним випробуванням команди із Великої Березовиці став матч проти футболістів із села Озерна. У цьому протистоянні глядачі знову побачили хет-трик у виконанні футболіста "Лану", а матч завершився із рахунком 4:2. Тричі ворота суперника вразив Тарас Ліщишин. Ще одного разу гол забив Андрій Оболончик.

Після двох поспіль перемог великоберезовицька команда підібралася до лідерів. Наразі "Лан" посідає четверту сходинку, проте на цьому команда зупинятися не збирається.

Джерело: "20 хвилин"