Підволочиський "Збруч-Агробізнес" переміг хоростківську "Зорю"

категорія: Футбол | дата: 20 07 2018

15 липня, вищоліговий підволочиський "Збруч-Агробізнес" на власному полі в товариському поєдинку приймав лідера групи "Б" першої обласної ліги хоростківську "Зорю".  Цікавий та багатий на забиті голи матч завершився впевненою перемогою господарів поля – 5:2, повідомляє ФФТО.

Вже в першому таймі футболісти "Збруча" відзначилися двічі, не давши супернику жодного разу вразити їхні ворота. П’ять м’ячів було забито в другому таймі. І другу 45-хвилинку виграла команда з Підволочиська.

Голи у "Збруча-Агробізнес" забивали – Андрій Донець-2, Максим Паюк, Дмитро Познанський, Ярослав Миронюк, у хоростківської команди – Тимофій Диняк та Михайло Побережник.

Команди грали в таких складах:

"Збруч-Агробізнес": Чиж, Ясніцький (Миронюк, 46), Приян, Гаврилюк, Михайло Паюк (Бурбела, 46), Кубик (Михайло Паюк, 65), Максим Паюк, Даньків, Донець, Малащук-к, Познанський.

"Зоря": Поліщук, Скотецький, Нетеча-к, Яремчук, Диняк, Шельвіка, Хабаров, Комасюк (Балух, 46), Кульчицький, Сокіл, Побережник.