Чортківський "Кристал" поступився "Буковині"

категорія: Футбол | дата: 19 07 2018

14 липня, третя команда вищої ліги чемпіонату Тернопільської області – чортківський "Кристал" у спарингу поступилася на виїзді чернівецькій "Буковині" – 1:2, повідомляє ФФТО.

У першому таймі голів команди не забивали. Всі найцікавіші події в матчі відбулися в другій 45-хвилинці. Десь хвилині на 65-й господарі відкрили рахунок, завдавши точного удару в дальній кут воріт з кута штрафного майданчика (1:0). Через десять хвилин господарі рахунок подвоїли точним ударом з пенальті (в карній зоні порушив правила Ян Ковалевський). Один гол футболісти "Кристалу" відіграли. Після подачі кутового, точним був удар чортківчанина Владислава Іванова (2:1).

Чортківський "Кристал" у Чернівцях грав у такому складі: Ольховий, Клим, Ковалевський, Руслан Курдас, Денис Курдас, Іванов, Сутченков, решта гравців – на перегляді.