ФК "Ланівці" переміг "гірників" з Новосілки

категорія: Футбол | дата: 13 06 2018

10 червня у матчі 7-го туру групи "Б" першої обласної ліги ФК "Ланівці ОТГ-Стандарт" (на фото) здобув перемогу над "Гірником" з Новосілки – 2:0, повідомляє ФФТО.

Вболівальникам першого гола довелося чекати практично цілий тайм. Наприкінці першої 45-хвилинки господарі організували атаку правим крам. Ледь не від кутового прапорця Олександр Рахлецький зробив прострільну передачу, після якої Роман Бригадир "заніс" м’яча у ворота (1:0).

Гості у другому таймі пішли відіграватися і… пропустили ще один гол. За великого скупчення гравців обох команд у штрафному майданчику, м’яч потрапляв то до однієї, то до іншої команди, аж поки на його шляху не став капітан господарів Роман Журибіда, котрий мерів з п’яти ударом головою подвоїв перевагу ланівецької команди (2:0).

ФК "Ланівці ОТГ-Стандарт" – "Гірник" (Новосілка) – 2:0 (1:0)

10 червня. Ланівці. Міський стадіон. 100 гл. +28 град.

Судді: Андрій Гах (Тернопіль), Вадим Трач (Тернопіль), Іван Сокіл (Тернопіль).

Спостерігач арбітражу: Олександр Циганков (Тернопіль).

ФК "Ланівці ОТГ-Стандарт": Боровик, Оліяр, І. Шимчишин, Баб’як, Теереп (Магеровський, 46), Шляпський, Рахлецький (І. Луцик, 83), Журибіда-к, Сагайдак (Хміль, 68), Трач, Д. Войцещук (Бригадир, 31, Смолянський, 75).

"Гірник": Кушнірчук, Барановський, Котис, Федак, Шандрівський (Колцуняк (49), Тихоліз-к (П. Леськів, 87), Котович, Федун, Гевчук (Борис, 57), Хоменко (Гладиш, 45), Буряк.

Голи: Роман Бригадир (42), Роман Журибіда (70).

Попередженні: І. Барановський (4), І. Шимчишин (4), Ю. Шандрівський (38).