"Юність" святкує першу історичну перемогу в чемпіонаті області

категорія: Футбол | дата: 10 06 2018

"Юність" з Горішньої Слобідки Монастириського району в 6-му турі першої ліги здобула першу історичну перемогу в чемпіонаті області. У драматичному поєдинку команда з Монастирищини була сильнішою за підгаєцьку "Ниву" – 3:2, повідомляє ФФТО.

Перший гол у матчі було забито зі стандарту. Гравець "Юності" Володимир Духніч виконав подачу зі штрафного, а Михайло Парацій ударом головою переправив м’яча у ворота (1:0). Ще один гол господарі забили після розлогої атаки, відбувся розіграш м’яча на своїй половині поля, далі послідувала передача у район штрафного майданчика і нападник Ігор Гнип переграв голкіпера суперників (2:0).

В другому таймі після грубої помилки оборонців "Юності" відзначився кращий бомбардир "Ниви" Олександр Гизлик (1:2). Не минуло й десяти хвилин, яка гравці підгаєцької команди рахунок зрівняли. Це Тарас Шкварло переграв у повітрі захисників господарів і направ м’яча у сітку воріт (2:2). І все ж саме господарі наприкінці матчу забили вирішального м’яча (гол на рахунку Володимира Духніча), який приніс їм першу перемогу в чемпіонаті області…

***

"Юність" (Горішня Слобідка) – "Нива" (Підгайці) – 3:2 (2:0)

3 червня. Горішня Слобідка. Сільський стадіон. 200 гл. +24 град.

Судді: Іван Мандзюк (Зборів), Віталій Сердюк (В. Глибочок), Іван Сокіл (Тернопіль),

Суддівський спостерігач: Микола Філь (Тернопіль).

"Юність": Кравець, Барна, Било, Гнип, Кохан, Духніч, Серган, Лашта, Парацій-к (Баданін, 87), Шинкарчук, Коруц.

"Нива": Остяк, Біскуп-к, Подлецький, Комарницький, Федів (О. Гураль, 75), Т. Гураль, Вербовий, Тринадцятко, Слюсар, Гизлик, Кальба (Т. Шкварло, 45).

Голи: Михайло Парацій (20), Ігор Гнип (32), Олександр Гизлик (49), Тарас Шкварло (58), Володимир Духніч (84).

Попереджені: О. Тринадцянко (55), А. Федів (63), Т. Гураль (74), О. Гураль (80), М. Слюсар (88).