ФК "Трибухівці" та "Бастіон-1427" переможця не виявили

категорія: Футбол | дата: 31 05 2018

У 5-му турі групи "А" першої ліги чемпіонату Тернопільської області ФК "Трибухівці" на власному полі зіграв унічию з "Бастіоном-1427" з Горішньої Вигнанки (Чортківський район) – 1:1, повідомляє ФФТО.

Обидва голи у матчі було забито в другому таймі. Першими відзначилися господарі. Центральний захисник "Бастіона" Василь Лемішка намагався скинути м’яча головою воротареві, але по шкіряному не поцілив і його підхопив нападник ФК "Трибухівці" Ігор Кістяник. Вийшов віч-на-віч форвард господарів реалізував свою нагоду (1:0). В останні хвилини поєдинку гості пішли на штурм воріт суперника і таки добилися свого. Андрій Кульчицький зробив прострільну передачу, а Сергій П’ятничук в один дотик переправ м’яча у ворота (1:1).

Загалом більше гольових моментів створили гості, але їм постійно чогось бракувало у завершальній стадії атак. Також варто відзначити гру голкіпера ФК "Трибухівці" Євгена Вахновського, котрий у кількох моментах рятував свою команду в практично безнадійних ситуаціях.

ФК “Трибухівці" – "Бастіон-1427" (Горішня Вигнанка) – 1:1 (0:0)

28 травня. Трибухівці. 440 гл. +23 град.

Судді: Богдан Басара (Тернопіль), Василь Чубарик (Тернопіль), Олександр Ковбасовський (В. Дедеркали).

Спостерігач арбітражу: Микола Філь (Тернопіль).

ФК "Трибухівці": Є. Вахновський, Долик, Жук (Олексевич, 89), Грицак, В. Скавуляк, І. Скавуляк-к, Квятковський (Нагайовський, 64), Бородиця, Юристий, Кістяник, Щербаков (А. Гаврилюк, 46).

"Бастіон-1427": Довгалюк, Дутка (Гладчук, 57), В. Лемішка (Гаєвський, 65), Футрик (П'ятнічук, 72), А. Лемішка, Слободян, Чинчик (Юрків, 78),, Пшеничний, Басістий, Миронюк (Троян, 67), Кульчицький.

Голи: Ігор Кістяник (63), Сергій П’ятничук (87).

Попереджені: І. Щербаков (19), В. Лемішка (19), Б. Чинчик (19), В. Слободян (19), М. Юристий (41), Ю. Гричак (50), В. Пшеничний (51), І, Скавуляк (82).