Тернопільські АТОвці здобули четверту поспіль перемогу

категорія: Футбол | дата: 27 05 2018

24 травня, відбувся 6-й тур відкритого чемпіонату України серед учасників АТО з футболу. В підгрупі "Захід" збірна Тернопільської області АТО в домашньому поєдинку, який проходив у В. Гаях, впевнено перемогла команду "Крила-АТО" зі Львова (4:0), повідомляє ФФТО

Один гол наші земляки забили в першому таймі (на 12-й хвилині відзначився Андрій Лис) і ще три – в другому (голи на рахунку – Тараса Плішки, Тараса Судомира та Артема Гусака).

Нагадаємо, в перших двох турах збірна Тернопільської області зіграла внічию – 1:1 у гостях з командами "Прикарпаття АТО" та "Рівне АТО", а потім здобула дві домашніх перемоги над колективами "Карпатська земля" (Закарпатська область) – 2:0 та "Легіон", що представляє Національну академію сухопутних військ – 5:1 та одну виїзну – над командою "Радар-Захід" зі Львова (1:0).

Після шести турів збірна Тернопільської області учасників АТО має у своєму активі 14 очок і серед дев’яти команд-учасниць займає місце у верхній частині турнірної таблиці підгрупи "Захід".