"Агрон-ОТГ" святкує перемогу в Заліщиках

категорія: Футбол | дата: 27 05 2018

25 травня, у першому матчі 5-го туру вищої ліги чемпіонату Тернопільської області діючий чемпіон – великогаївський "Агрон-ОТГ" на виїзді переміг заліщицький "Дністер" – 2:0, повідомля ФФТО.

Рахунок у матчі футболісти "Агрона" відкрили наприкінці першого тайму. Віктор Ковалик уникнув положення поза грою і майстерно переграв голкіпера "Дністра" Дениса Купчанко (0:1). Практично одразу господарі повинні були відновлювати статус-кво, однак Петро Гуйван не поцілив у порожні ворота. А в другому тайму просто шедевральний гол забив опорний півзахисник "Агрона" Арсен Кривобедрий. Він отримав передачу з правого краю та ударом ножицями встановив остаточний рахунок у матчі (0:2).

Ця перемога стала четвертю поспіль для команди Романа Курдупеля в сезоні-2018 і вона вийшла на перше місце турнірної таблиці.

"Дністер" (Заліщики) – "Агрон-ОТГ" (В. Гаїв) – 0:2 (0:1)

25 травня. Заліщики. Стадіон "Дністер". 300 гл. +28 град.

Судді: Андрій Ющишин (Тернопіль), Михайло Брик (Тернопіль), Олександр Ковбасовський (В. Дедеркали).

Спостерігач арбітражу: Ярослав Боднар (Тернопіль).

"Дністер": Купчанко, Лилик (Стратій, 3), Пастухов, Дикун, Левицький, Городинський, Чорномаз, Пантя (Ткачик, 67), Пилип’юк, Гуйван-к, Ландяк.

"Агрон-ОТГ": Мазур-к, Андрієшин, Лук’янов, Коник (Кривий, 90), Ковалик, Пастернак, Р. Гаврилюк, Кривобедрий (Гурін, 85), Штанкевич (Т. Семенець, 63), Луцик (М. Когут, 77), Дорі (Р. Мельник, 56).

Голи: Віктор Ковалик (39), Арсен Кривобедрий (66).

Попереджені: М. Ландяк (45), А. Кривобедрий (45+1), М. Пастухов (73).