ФК "Копичинці" переміг на виїзді "Юність"

категорія: Футбол | дата: 17 05 2018

У 4-му турі першої обласної ліги (група "А") ФК "Копичинці" на виїзді переміг "Юність" з Горішньої Слобідки (Монастириський район) – 4:1, повідомляє ФФТО.

Незважаючи на великий рахунок, команді з Копичинців перемога далася не легко, адже після години гри рахунок був нічийним – 1:1. Повели в рахунку гості на 15-й хвилині першого тайму. Володимир Леськів вдало відкрився, отримав передачу і з лінії штрафного майданчика влучно пробив (0:1). А відповіли господарі вже в другому таймі. Вони провели швидку контратаку з прострілом уздовж воріт, яку замкнув Ігор Гнип (1:1).

Однак в останні пів години гри все вирішила краща виконавська майстерність гравців ФК "Копичинці". Спершу Ігор Сороцький завершив швидку комбінацію партнерів (1:2), згодом ударом головою замкнув фланговий простріл Володимир Леськів (1:3). І в компенсований час потужним ударом метрів з 26-ти відзначився Владислав Сороцький (1:4)…

"Юність" (Горішня Слобідка) ФК "Копичинці" – 1:4 (0:1)

13 травня. Горішня Слобідка. Сільський стадіон. 120 гл. +18 град.

Судді: Андрій Гах (Тернопіль), Максим Мохун (Тернопіль), Іван Сокіл (Тернопіль).

Суддівський спостерігач: Вадим Маслій (Тернопіль).

"Юність": Кравець, Парацій-к (Барна, 87), Туркевич, Слойка, Чмелик, Духніч (Костик, 54), Коруц (Баданін, 87), Кохан, Гнип, Шинкарчук, Семеген (Серган, 57).

ФК "Копичинці": Марченко (В.М. Черниш, 85), Наталюк, Годз (Худзік, 81), Хомишин, Скорейко, В. Сороцький, Сливка-к, І. Сороцький, Мороз (Шпак, 68), С. Куріцький, Леськів (Бабій, 71).

Голи: Володимир Леськів (15, 69), Ігор Гнип (60), Ігор Сороцький (62), Владислав Сороцький (90+1).

Попереджені: А. Коруц (26), В. Семечек (47) – обидва ""Юність".

Вилучений: В. Семечек (70).