Про нас
увійти | реєстрація

Екс-арбітр ФІФА прокоментував епізоди матчу "Нива" – "Агробізнес"

категорія: Футбол | дата: 14 05 2018 | переглядів: 774
Екс-арбітр ФІФА прокоментував епізоди матчу "Нива" – "Агробізнес"

Футбольний клуб "Нива" Тернопіль звернувся до відомого екс-арбітра ФІФА Мирослава Ступара з проханням прокоментувати спірні епізоди матчу "Нива" - "Агробізнес", зокрема епізод із призначенням одинадцятиметрового удару на 90+4 хвилині матчу.

Переглянувши епізод, Мирослав Ступар поставив під сумнів однозначне рішення Комітету арбітрів ФФУ, який чітко встановив правильність призначення пенальті. Зі слів пана Ступара, чітко визначити правильність призначення пенальті, згідно із відеозаписом не можна. По-перше, не видно чи було власне порушення правил. А, по-друге, де саме стався цей епізод – до лінії штрафного майданчика, чи безпосередньо у ньому.

Також дивує позиція Комітету арбітрів, який не розкриває оцінку арбітру, поставлену інспектором матчу після гри. Адже інспектор безпосередньо був присутнім на матчі та бачив усі спірні епізоди. Дивним є і те, що Комітет арбітрів не звертався до клубу з проханням про надання будь-яких відеоматеріалів даного матчу.

15 травня у Будинку футболу відбудеться Рада Ліг ПФЛ на якій буде присутній директор футбольного клубу "Нива" Дмитро Андрієшин. Ним буде озвучена позиція клубу перед представниками клубів та керівництвом ПФЛ. За підсумками Ради Ліг буде прийняте рішення щодо подальшої участі команди у чемпіонаті України.

 

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Нива Тернопіль
Коментарі
Гість не може залишати коментарі  Залогінитись   Зараєструватись
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: