Ветерани львівських Карпат та зборівського Колоса зіграли товариський матч

категорія: Футбол | дата: 17 10 2012

Минулої неділі в Зборові відбувся товариський футбольний матч між ветеранами футболу місцевого Колоса та львівських Карпат. Гострий і безкомпромісний поєдинок завершився внічию — (2:2) ,повідомляє кореспондент Номер один.

Ветерани львівських Карпат прибили до Зборова практично в повному складі. Зборівські вболівальники змогли побачити і взяти автографи навіть легендарних гравців львівського клубу, які в 1969 році здобули кубок СРСР. Щоправда не всі з них вийшли на футбольне поле. Так, капітан Карпат-69 Ігор Кульчицький судив даний матч, а його партнери по команді — Вайда, Лихачов, Микитюк, Поточняк уважно слідкували з лави записних за діями більш молодших ветеранів Карпат, які власне вийшли на зелене поле зборівського стадіону, а саме — Чижевським, Толочком, Саулевичем, Вільчинським, Вовчуком, Швецем, Когутом та іншими.

Натомість їм у суперники постала місцева команда, яка на наприкінці 80-х та початку 90-х минулого століття захищала честь області в республіканських змаганнях. У основному складі ветеранів зборівського Колоса з’явилися: Кавецький, Безубко, Мацюпа, Гуртовенко, Світлик, Рава, Денис, Рикун, Васильчишин, Беркита, Мандзюк. І треба сказати місцеві футболісти першими потурбували маститих гостей, забивши в першому таймі в ворота Карпат два голи — точними ударами відзначилися Володимир Мандзюк та Юрій Беркита.

Львів’яни дуже не хотіли програвати і наприкінці матчу, не без допомоги арбітра Ігоря Кульчицього, їм вдалося зрівняти рахунок. Спершу вразив ворота Колоса Володимир Вільчинський, а за хвилину до фінального свистка — Роман Толоко.