ФК "Бережани" переміг чемпіона Тернопільщини

категорія: Футбол | дата: 18 04 2018

14 квітня, у Жукові (Бережанський район) ФК "Бережани" у товариському матчі переміг чемпіона Тернопільщини – великогаївський "Агрон-ОТГ" – 3:2.

Перший тайм завершився з рахунком 1:0 на користь бережанської команди. Після прострільної передачі з правого флангу, Ростислав Чиряк першим дотиком прийняв м’яча, а другим – переправив смугастого у ворота (1:0). На початку другого тайму нападник "Агрона-ОТГ" Микола Когут вирівняв становище на футбольному полі, реалізувавши прохід з лівої бровки до штрафного майданчика, після якого завдав точного удару в дальній кут воріт (1:1).

Знову бережанці вийшли вперед завдяки індивідуальним зусиллям Андрія Бойчука, котрий пройшов з лівого краю, накрутив кількох суперників і потужно пробив у ближню "дев’ятку" (2:1). "Агронівці" вдруге в матчі зрівняли рахунок після точного удару головою Романа Мельника (2:2). За нічийного рахунку Мельник міг виводити свою команду вперед, однак не реалізував вихід віч-на-віч. А наприкінці матчу ФК "Бережани" таки вирвав перемогу після невдалих дій оборонців і воротаря "Агрон-ОТГ". Бережанець Назар Легета прострілив з правого флангу, а Ростислав Чиряк обігравши одного опікуна поцілив у дальній кут воріт (3:2)

Команди у звітній зустрічі грали в таких складах:

ФК "Бережани": Андрій Гарас – Денис Мострянський, Віктор Ковальчук, Габріель Бадеме, Сергій  Фарботняк – Тарас Стирчак, Дмитро Марценюк, Іван Абрамець, Андрій Бойчук – Олександр Грінько, Ростислав Чиряк. На заміну виходили: Павло Адамович, Тарас Гураль, Назар Легета.

"Агрон-ОТГ": Руслан Мазур – Сергій Лук’янов, Олег Лівіцький, Анатолій Гринченко, Дмитро Коник – Андрій Пастернак, Роман Андрієшин, Роман Гаврилюк, Арсен Кривобедрий, Артур Дорі – Микола Когут. На заміну виходили: Іван Рогаль, Петро Кривий, Михайло Оконський, Роман Мельник. Тарас Глухан, Т. Семенець.