ФК "Козова" зіграв унічию на Івано-Франківщині

категорія: Футбол | дата: 01 04 2018

30 березня, сьома команда вищої обласної ліги за підсумками 2017 року  – ФК "Козова" у товариському матчі зіграла внічию у гостях з ФК "Рогатин" (перша ліга чемпіонату Івано-Франківської області) – 1:1, повідомляє сайт федерації футболу Тернопільської області.

У першому таймі відзначилися господарі після рикошету. А в другій 45-хвилинці фланговий простріл капітана козівської команди Андрія Мартинюка замкнув Михайло Костів.

Як повідомив головний тренер ФК "Козова" Борис Палюх, по ходу матчу його підопічні мали ще два гольових моменти, а суперник – три, тому нічийний результат є доволі закономірним.

У неділю, 1 квітня, в ФК "Козова" запланований ще один спаринг. Вони їдуть у гості до ФК "Збараж" (перша обласна ліга), який минулої неділі приймали і перемогли – 2:1.