На Гусятинщині футбольним турніром вшанували пам'ять Володимира Пушкаренка

категорія: Футбол | дата: 28 03 2018

У селі Сидорів, що на Гусятинщині відбувся традиційний, вже 17-й за ліком футбольний турнір пам'яті Володимира Пушкаренка. У змаганнях брали участь чотири команди, повідомляє ФФТО.

Перед початком турніру футболісти та вболівальники хвилиною мовчання вшанували пам'ять свого земляка, котрий трагічно загинув у серпні 2000 року, а голова Федерації футболу Гусятинського району Віталій Остафійчук разом з екс-гравцем сидорівського "Колоса", одноклубником загиблого Володимиром Трачем поклали квіти до його могили.

Окрім господарів, команди "Колос-Бровар"(Сидорів), у турнірі взяли участь "Медобори" (Зелене), "Вікнини" (Вікно) та "Нива" (Городниця).

У півфінальних матчах "Медобори" здолали "Ниву" – 2:1, а господар турніру "Колос-Бровар" з таким же рахунком переміг "Вікнини".

У матчі за третє місце "Вікнини" перемогли "Ниву" – 1:0, а переможцем турніру за результатом фінального матчу, стали "Медобори" забивши по м'ячу в обох таймах чемпіону району 2017 року "Колос-Бровар" – 2:0.