ФК "Тернопіль-ТНПУ" зіграв в нічию з великогаївський "Агрон-ОТГ"

категорія: Футбол | дата: 25 03 2018

23 березня, на футбольному полі Тернопільського педагогічного університету товариський матч провели студентський чемпіон України ФК "Тернопіль-ТНПУ" та чемпіон області великогаївський "Агрон-ОТГ". Цікавий поєдинок завершився внічию – 1:1, повідомляє ФФТО.

У першому таймі команди голів не забивали. Всі найцікавіші події у матчі відбулися в другій 45-хвилинці. Рахунок відкрили студенти. На 67-й хвилині Дмитро Познанський точним ударом замкнув передачу з правого флангу Андрія Когута (1:0). А в компенсований арбітром час студенти порушили правила на Дмитрові Конику і арбітр призначив пенальті. Воротар ФК "Тернопіль-ТНПУ" ледь не парирував м’яча після пробитого одинадцятиметрового, однак удар кращого бомбардира минулорічного чемпіонату області Романа Мельника був дуже сильним і м’яч таки залетів у ворота (1:1).