ФК "Вишнівець" декласував ФК "Зарубинці"

категорія: Футбол | дата: 22 03 2018

18 березня, ФК "Вишнівець", який готується до поєдинків чвертьфіналу Ліги чемпіонів Тернопільщини, помірявся силами з учасником чемпіонату Збаразького району – ФК "Зарубинці" і переміг суперника з розгромним рахунком – 10:0, повідомляє ФФТО.

Після першого тайму рахунок був 3:0 на користь вишнівецької команди (голами відзначилися Роман Дідик-2  та Михайло Войцещук), а після перерви ФК "Вишнівець" зумів забити ще сім м’ячів. Загалом у переможців відзначилися Роман Дідик-3, Михайло Войцещук-3, Володимир Лисий, Олег Критюк, Іван Кружілко, Владислав Мацюк.

ФК "Вишнівець" у звітному матчі виступав у такому складі: Михайло Горліцький, Ігор Гарбуз, Володимир Лисий, Сергій Чабай, Олег Критюк, Анатолій Лукашук, Максим Борисевич, Михайло Войцещук, Андрій Саєнко, Іван Кружілко, Владислав Мацюк. На заміну виходили: Денис Луб’янецький, Сергій Завадський, Олександр Критюк.