ФК "Тернопіль-ТНПУ" переміг ліцеїстів

категорія: Футбол | дата: 18 03 2018

16 березня, провели спаринг студентський чемпіон України ФК "Тернопіль-ТНПУ" та команда педагогічного ліцею – ФК "Тернопіль-Педліцей", яка в минулому сезоні виступала у першій лізі обласного чемпіонату. Принциповий поєдинок завершився перемогою студентів – 3:1, повідомля ФФТО.

Що цікаво, після першого тайму в рахунку вела команду ліцею – 1:0 (гол на рахунку Степана Римара). Лише в другому таймі студенти зуміли нав’язати гру і забити у ворота суперників три м’ячі, не пропустивши у свої – жодного. У ФК "Тернопіль-ТНПУ" голами відзначилися двічі Андрій Різник (учора відсвяткував 18-й день народження) та Андрій Засєдко.

Для студентської команди цього тижня спаринги не закінчуються. У неділю, 18 березня, у них за планом контрольний поєдинок проти учасника першої обласної ліги ФК "Збараж".