У Збаражі відбувся перший у 2018 році футбольний матч

категорія: Футбол | дата: 08 03 2018

4 березня, у Збаражі на головній спортивній арені міста – стадіоні "Колос" відбувся перший у 2018 році футбольний матч. У спарингу зійшлися місцевий ФК "Збараж" та зборівський "Колос", повідомляє ФФТО.

За згодою тренерів команд, матч був розбитий на три тайми – по 30 хвилин кожен. Збаражчани виграли перший тайм – 1:0. За господарів забив Тарас Косінський. Другий тайм рахунок не змінив. А в третьому зборівчанам, які представляють вишу обласну лігу,  вдалося зрівняти рахунок. М'яч записав на свій рахунок нападник "Колоса" Ігор Козелко (1:1).

За свідченням очевидців, матч був рівний і нічийний рахунок є справедливим для цього товариського поєдинку.

Учасники футбольного матчу вдячні усім хто доклався до підготовки футбольного поля, яке вдалося за короткий термін розчистити він значного снігового покриву.