Чемпіонат області з футболу: Збруч розібрався з Тернопіль-ТНПУ (+ ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 02 10 2012

30 вересня відбулися матчі другого туру фінальної частини чемпіонату Тернопільщини з футболу.

В обласному центрі зустрічалися місцевий Тернопіль-ТНПУ та підволочиський Збруч. Команди доволі жваво розпочали гру, по черзі загрожуючи воротам один одного. В середині першого тайму гравці з Підволочиська вийшли вперед. Після навісної передачі з правого флангу м’яч у власні ворота зрізав захисник Тернополя — Андрій Бойчук (0:1).

А за кілька хвилин за схожих обставин подвоїв рахунок півзахисник Збруча Ігор Гапанович. Футболіст був найспритнішим у штрафному майданчику господарів, замкнувши навіс партнера з кутового (0:2).

Після перерви молоді тернополяни захопили ігрову ініціативу та притисли суперників до своїх воріт. Але, створивши низку гольових моментів, Тернопіль-ТНПУ не використав жоден з них. Найактивнішими у складі господарів були нападник Іван Тарабалка та півзахисник Юрій Соколовський. Обоє мають невеликий досвід виступів за першу команду ФК Тернопіль у Другій лізі. Підсумковий рахунок зустрічі (0:2) на користь підволочиського Збруча.

Лідер фінальної частини — ФК Бережани вдома без проблем розібрався із ФК Копичинці (4:0). А заліщицький Дністер не менш впевнено здолав опір Ланівців (3:1). Єдина нічия у турі була зафіксована у матчі між збаразьким Галичем та бучацьким Колосом. Суперники розписали мирову (2:2).