Андрій Різник на Меморіалі Макарова забиває третій гол

категорія: Футбол | дата: 21 01 2018

Нападник ФК "Тернопіль-Педуніверситет" Андрій Різник зумів у другому матчі поспіль відзначитися забитими голами на XXIII Меморіалі Олега Макарова, який у ці дні проходить на Київщині, повідомляє ФФТО.

Як розповів головний тренер тернопільської команди Василь Івегеш, вже на другій хвилині матчу Андрій Різник реалізував вихід віч-на-віч. На жаль, втримати перемогу, чи навіть нічию студенти не зуміли. У другому таймі, коли в складі студентської команди було проведено ряд замін, "деснянцям" вдалося спершу зрівняти рахунок, а потім і вийти вперед (2:1).

До слова, в стартовому складі студентської збірної України вийшли одразу троє гравців ФК "Тернопіль-Педуніверситет" – Андрій Різник, Іван та Микола Когути. А в другому таймі – ще й Ігор Гатала. Останній при рахунку 1:1 мав виводити студентську збірну уперед, але не реалізував вихід віч-на-віч.