Четверо тернопільський виступають у студентській національній збірні

категорія: Футбол | дата: 18 01 2018

16 січня, в Києві стартував турнір "Меморіал Макарова".

Тренерський штаб збірної викликав трьох гравців чортківського "Кристалу"  - Андрія Різника, Миколу і Івана Когутів, та гравця тернопільської "Ниви" Ігора Гаталу.

У дебютному матчі студентська збірна України зустрічалася із запорізьким "Металургом" (учасник другої ліги чемпіонату Україну) і святкувала впевнену перемогу – 3:0. До всіх трьох голів були причетні наші земляки. На початку першого тайму Ігор Гатала заробив пенальті, яке реалізував його партнер по збірній. В другому таймі два голи забив Андрій Різник, асистували йому Микола і Іван Когут

Нагадаємо, що участь студентської збірної на Меморіал Макарова відбувається у рамках підготовки команди до виступу на іграх XXX Всесвітньої Універсіади, що відбудеться у Неаполі (Італія).