Чортківський "Кристал" не втримав перемогу в аматорській лізі

категорія: Футбол | дата: 23 10 2017
Чортківський

У 9-му турі аматорського чемпіонату України чортківський "Кристал" на власному полі зіграв унічию з ФК "Малинськ" (Рівненська область) – 2:2, повідомляє ФФТО.

По ходу матчу наші земляки вигравали у два голи. У першому таймі, на 26-й хвилині, рахунок відкрив центральний оборонець "Кристалу" Юрій Заставецький, який точно виконав пенальті. За дев’ять хвилин нападник чортківської команди Андрій Різник подвоїв перевагу "Кристалу". Однак втримати перемогу господарям не вдалося. У компенсований до першого тайму час гості один м’яч відіграли, а на 49-й хвилині відзначилися вдруге. Так до завершення матчу рахунок і не змінився. В підсумку, поєдинок завершився результативною нічиєю – 2:2.

"Кристал" після семи зіграних поєдинків має в активі всього п’ять здобутих очок і обіймає дев’яту сходинку турнірної таблиці.