ФК "Трибухівці" – володар кубка на турнірі приуроченому до 75-річниці створення УПА

категорія: Футбол | дата: 19 10 2017
ФК

14 жовтня в Трибухівцях (Бучацький район) Федерація футболу Тернопільської області спільно з Трибухівською громадою провели традиційний XII-й турнір з футболу присвячений 75-річниці створення Української повстанської армії та Дню захисника Вітчизни. Його переможцем стала місцева команда ФК "Трибухівці".

У змаганнях взяли участь чотири команди з Бучацького, Чортківського, Борщівського та Монастириського районів розбитих на півфінальні пари.

У першому поєдинку ФК "Трибухівці" був кращим за "Вікторію" (Джурин, Чортківський район) – 4:0, в другому – ФК "Високе" (Монастириський район) поступився ФК "Іванків" (Борщівський район) – 0:2.

У матчі за третє місце "Вікторія" перемогла ФК "Високе" – 2:0, а в фінальній зустрічі господарі турнірну були сильнішими ФК "Іванків" – 2:0.

Організатори змагань визначили кращих футболістів в окремих номінаціях. Ними стали: воротар – Іван Капчинський (ФК "Трибухівці"), захисник – Володимир Сичик (ФК "Високе"), півзахисник – Павло Чесник (ФК "Іванків"), нападник – Володимир Прус (ФК "Вікторія"). А кращим гравцем турнірну став Богдан Бородиця (ФК "Трибухівці").