Про нас
увійти | реєстрація

Календар матчів 2-го кола чемпіонату Тернопільської області з футболу

категорія: Футбол | дата: 26 07 2011 | переглядів: 3325
Календар матчів 2-го кола чемпіонату Тернопільської області з футболу

До вашої уваги, розклад матчів другого кола чемпіонату Тернопілля з футболу

Південна зона:

X тур  24.07

"Галичина" (Монастириська) – ФК "Тернопіль-Педуніверситет"

ФК "Чортків" – "Дністер" Заліщики

"Зоря" (Хоростків) – ФК "Нива" (Теребовля)

ФК "Борщів" – "Марспирт"  (Марилівка)

ФК "Добрівляни" – "Колос" (Бучач)

XI тур  31.07

ФК "Борщів" - ФК "Чортків"

"Марспирт" - ФК "Добрівляни"

ФК "Нива" – "Дністер"

ФК "Тернопіль-Педуніверситет" - "Зоря"

"Колос" – "Галичина"

XII  тур 7.08

"Зоря" - "Колос"

ФК "Чортків" – ФК "Нива"

"Галичина" - "Марспирт"

ФК "Добрівляни" – ФК "Борщів"

"Дністер" - ФК "Тернопіль-Педуніверситет"

XIII  тур 14.08

ФК "Добрівляни" - ФК "Чортків"

ФК "Борщів" – "Галичина"

"Марспирт" – "Зоря"

"Колос" – "Дністер"

ФК "Тернопіль-Педуніверситет" - ФК "Нива"

XIV тур 21.08

“Зоря” - ФК “Борщів”

“Дністер” – “Марспирт”

“ФК “Чортків” - ФК "Тернопіль-Педуніверситет"

ФК "Нива" – "Колос"

"Галичина" – ФК "Добрівляни"

XV тур 28.08

“Галичина” – ФК “Чортків”

“Колос” - ФК "Тернопіль-Педуніверситет"

ФК "Добрівляни" – "Зоря"

"Марспирт" – ФК "Нива"

ФК "Борщів" – "Дністер"

XVI тур 31.08

ФК "Тернопіль-Педуніверситет" - "Марспирт"

ФК "Нива" – ФК "Борщів"

ФК “Чортків” – “Колос”

“Дністер” – ФК “Добрівляни”

“Зоря” – “Галичина”

XVII  тур 4.09.

"Зоря” – ФК "Чортків”

"Галичина” – "Дністер”

ФК "Добрівляни” – ФК "Нива”

ФК "Борщів” - ФК "Тернопіль-Педуніверситет"

"Марспирт" – "Колос"

XVIII тур 11.09

ФК "Чортків – "Марспирт”

"Колос" – ФК "Борщів”

ФК "Тернопіль-Педуніверситет" - ФК "Добрівляни"

ФК "Нива" – "Галичина"

"Дністер" – "Зоря"

 

Північна  зона:

XII  тур 24.07

ФК “Зборів” – “Поділля” (Великі Гаї)

ФК “Бережани” – ФК “Козова”

“Буревісник” (Кременець) – ФК “Шумськ”

“Збруч” (Підволочиськ) – ФК “Ланівці”

“Нива” (Підгайці) – ФК “Збараж”

ФК “Галич” (Збараж) - вихідний

XIII  тур 31.07

ФК “Козова” – ФК “Зборів”

ФК “Збараж” – “Збруч”

ФК “Ланівці” – “Буревісник”

ФК “Шумськ” – ФК “Бережани”

“Поділля” – ФК “Галич”

“Нива” – вихідний

XIV тур 7.08

ФК “Галич” – ФК “Козова”

ФК “Зборів” – ФК “Шумськ”

ФК “Бережани” – ФК “Ланівці”

“Буревісник” – ФК “Збараж”

“Збруч” – “Нива”

“Поділля” - вихідний

XV тур 4.08

ФК “Ланівці” – ФК “Зборів”

“Нива” – “Буревісник”

ФК “Збараж” – ФК “Бережани”

ФК “Козова” – “Поділля”

ФК “Шумськ” – ФК “Галич”

“Збруч” – вихідний

XVI тур 17.08

ФК “Ланівці” – “Нива”

ФК “Шумськ” – “Збруч”

ФК “Козова” – “Буревісник”

“Поділля” – ФК “Бережани”

ФК “Галич” – ФК “Зборів”

ФК “Збараж” – вихідний

XVII тур 21.08

“Поділля” – ФК “Шумськ”

ФК “Галич” – ФК “Ланівці”

ФК “Зборів” – ФК “Збараж”

ФК “Бережани” – “Нива”

“Буревісник” – “Збруч”

ФК “Козова” – вихідний

XVIII тур 28.08

“Нива” – ФК “Зборів”

“Збруч” – ФК “Бережани”

ФК “Ланівці” – “Поділля”

ФК “Збараж” – ФК “Галич”

ФК “Шумськ” – ФК “Козова”

“Буревісник” -  вихідний

XIX тур 31.08.

ФК “Козова” – ФК “Ланівці”

“Поділля” – ФК “Збараж”

ФК “Галич” – “Нива”

ФК “Зборів” – “Збруч”

ФК “Бережани” – “Буревісник”

ФК “Шумськ” – вихідний

XX тур 4.09.

“Буревісник” – ФК “Зборів”

“Нива” – “Поділля”

“Збруч” – ФК “Галич”

ФК “Ланівці” – ФК “Шумськ”

ФК “Збараж” – ФК “Козова”

ФК “Бережани” -  вихідний

XXI тур 7.09

ФК “Шумськ” – ФК “Збараж”

ФК “Козова” – “Нива”

“Поділля” – “Збруч”

ФК “Галич” – “Буревісник”

ФК “Зборів” – ФК “Бережани”

ФК “Ланівці” – вихідний

XVII тур 11.09

ФК “Бережани” – ФК “Галич”

“Буревісник” – “Поділля”

“Збруч” – ФК “Козова”

“Нива” – ФК “Шумськ”

ФК “Збараж” – ФК “Ланівці”

ФК “Зборів” – вихідний

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Нива Тернопіль
Коментарі
Гість не може залишати коментарі  Залогінитись   Зараєструватись